Öyle bir seyir defteri…

Solar müziğe yolculuk

17 Ocak 2007 Çarşamba, 16:18 | Film / TV, Musiki

İnsan bazı konserleri dinledikçe zamanda yolculuğun olmasını ve bir turizme dönüşmesini istiyor. Konser kayıtlarını dinlemek güzel de, konserin kendisini yaşamak ne kadar güzel olurdu… Grobschnitt‘in Solar Music‘ini dinlerken aynen onu hissediyorum şu anda.

Öyle bir film vardı bu arada, kendisi vasat sayılabilirdi ama fikir harikaydı. Zamanda yolculuğun yapıldığı bir toplumda turizm firmasının biri “dünyanın en büyük 10 felaketi” turu düzenliyordu. Gidip felaketi canlı olarak yaşayıp (ölmeden :)) geri dönüyordu insanlar.

 1. “Solar müziğe yolculuk” İçin Yapılan 5 Yorum

 2. maviege 27 Şubat 2007 Salı günü dedi ki :

  Sitenizdeki bu yazıyı merak ederek peşine düştüğüm Grobschnitt açıkçası merak ettiğimden de daha fazlası imiş, büyük bir keyifle dinliyorum şu anda Solar Music Live albümlerini ve gerçekten tarif etmek imkansız bu müziği. Yürek dolusu teşekkürler bu müziği merak etmemi sağlayarak peşlerine düşmemi sağladığınız için.

  Sağlıcakla kalın

  :)

 3. feyyaz 04 Eylül 2007 Salı günü dedi ki :

  grobschnitt hayranlarının görmek bana büyük bir mutluluk verir
  msn iniz varsa beni ekleyebilirmisiniz accaba msn adresim crazydance_882@hotmil.com solar music hayranı olmak bam başka bşey

 4. dfisek 04 Eylül 2007 Salı günü dedi ki :

  msn’im yok, ekleyemiyorum ne yazık ki.

 5. feyyaz 20 Kasım 2007 Salı günü dedi ki :

  msn olması önemli degil zaten mesela e mail adresi de olabilir önemli olan bu grubu sevmek ve müziklerini dinlemek

 6. selim 27 Haziran 2009 Cumartesi günü dedi ki :

  bende yolumu şaşırıp kazara geldiğim bu sitede bir kaç solar music live hayranı bulduğuma çok sevindim doğrusu.çok eski bir yazı olsada(2007)hala aktivedeyse blog ve sahibi bende kendileriyle tanışmak isterim.zati çok az dinleyicisi olan prog müziği sevenler karşılaştıklarında tanışmalı bence:)izinsiz olarak mailinizi ekledim msn me.silmemi isterseniz silerim hemen.hoşçakalın

Bir Yorum Yazın